Ameri̇ka E2 Vi̇zesi̇ - 50.000 $ Avukat Ücreti̇ Dahi̇l
Amerika E2 Vizesi - 50.000 $ Avukat Ücreti Dahil
Amerika E2 Vizesi - 50.000 $ Avukat Ücreti Dahil

Amerika'da yüksek yatırımlar yaparak geleceğinizi riske atmak yerine minumum sermaye ile E2 vizesi alarak Amerika da yaşamak çalışmak ve tüm aile bireyleriniz dahil ( oy verme dışında ) tüm imkanlardan yararlanacağınızı biliyor musunuz ?

Avukatlık ücreti dahil 50.000 $ sermaye ile Türkiye'de üretici olan Madame Trend markası ile anlaşma yaparak ABD de kuracağınız ticaret ile hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Madame Trend markasının üretmiş olduğu Mumları hem ABD de Amazon da hem yerel ticaret sitelerinde yada bir Avm de stand da yada depo hizmeti ile yerel e-ticaret siparişleri ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.
Alacağınız bu hizmet ile 100.000 - 150.000 $ paralar riske etmek yerine sadece 50.000 $ ile hem ABD de ürün satarak geçiminizi sağlayabilir ve kalan zamanlarınızda Amerika da daha uzun seneler yaşamak ve Green card ile bir fırsat yakalamak için zamanı daha uzun kollayabilir siniz.

Bunun için kesinlikle bir turist vizenizin olması ve Amerika da bulunan uzman avukatlarımız yada sizin süreç boyunca güveneceğiniz avukatınız ile sürecin yönetilmesi olacaktır.

Sürecin daha hızlı ilerlemesini istiyorsanız ABD ye girmeden şirketinizin açılması ve en önemli olarak Amerika da e-ticaret kapısından da satış yaparak para kazanmak istiyorsanız özelikle Amazon hesaplarınızın açılması gerekmektedir. Bu konuda uzman değilseniz lütfen Amazon hesabı açmayı denemeyin. Geri dönüşü olmayan hatalar yaparak üyeliğinizi riske etmeyin. Konuyu deneyimli profesyonel ekibimize bırakın.

Konu ile detaylı bilgi almak ve E2 vizesi ile Amerika da hem iş hem yaşam kurmak istiyorsanız Madame Trend markasının kendi web sitelerinden iletişime geçebilirsiniz . 

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bizi Arayın

Tıkla Ara