E2 Vi̇ze İle Ameri̇ka'da Tır Şi̇rketi̇ Kurmak İçi̇n Gerekenler
E2 Vize İle Amerika'da Tır Şirketi Kurmak İçin Gerekenler
E2 Vize İle  Amerika'da Tır Şirketi Kurmak İçin Gerekenler

Evet Tüm İşlemlerinizi Biz Yürütüyoruz.

50.000 Dolar ile E2 Fırsatı - Hizmetler sayfamızda yeni fırsat olarak yerini almıştır. İncelemek isterseniz Hizmetler sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Harici olarak Tır E2 Vizesi Konusuna Devam Edelim

  • Tır / Taşımacılık ile ilgili şirketinizi kuruyoruz

  • Avukatımız aracılığı ile E2 vize başvurunuzu yapıyoruz

  • Tır Satın Alma ( sıfır / ikinciel) işlemlerinizi tamamlıyoruz.

  • Şirketiniz ile ilgili karşı şirkete aracılık yaparak iş bağlantınızı yapıyoruz.

  • CDL ehliyetiniz yok ise mil başına çalışacak şekilde profesyonel şoför ile anlaşmanızı yapıp ticaretinize başlıyorsunuz.

 

 

E2 vizesi, Amerika Birleşik Devletleri'nde yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcılara verilen bir tür vizedir. E2 vizesi, ABD'de iş yapmak veya yatırım yapmak isteyen bireyler veya şirketler için verilir. Bu vizeyi alabilmek için öncelikle ABD'de bir iş kurmalı veya mevcut bir işe yatırım yapmalısınız.

E2 Vizesi ile Amerikan Vatandaşlığı Alınabilir mi? Yukarıda da belirttiğimiz gibi E2 vizesisadece Amerika'da yasal olarak ikamet etmenizi sağlar, Green Card almanıza ya da vatandaşlığa geçmenize olanak sağlamaz.

E-2 vizesi için minimum 80.000 üstü arası yatırım yapmanız gerekmektedir. E-2 vizesi, yatırım ya yeni bir işletme açmak ya da var olan bir işletmenin tamamını ya da en az %51 ini satın almak şeklinde olmalıdır.

E2 Vizesi mevcut şartlar altında ailecek yasal olarak Amerika'da kalmak için alınabilecek en kolay, en az masraflı ve hızlı vize türüdür.

E2 vizesi Türkiye'den başvuru yapılırsa 5 yıllık için verilmektedir. Yada Yatırımcı vize sahibi B1/B2 turist vizesi ile ABD ye girdikten 90 gün sonra başvurmasından sonra eğer onaylanırsa 2 yıl olarak izin verilir. Bu sürenin uzatılması için başvuru yapmak mümkündür. Amerika'ya girdikten sonra 90 gün geçmesi mecburi süredir. Öncesi başvuru olmaz. Böyle bir başvuru sürecine girmeniz halinde Amerika'da geçecek olan 90 gün ve sonrası için de maddi durumunuzu iyi hesaplamanızı öneririz.

E2 vizesi için başvuran kişi kendi şirketi dışında başka bir işte çalışamaz. Fakat evli ise eşine çalışma izni verilir. Çocukları var ise 21 Yaş altı tüm çocukları eğitim sisteminden yararlanır.

Amerika vatandaşları gibi hemen hemen oy verme harici tüm haklara sahiptirler. Oturum izni, çalışma, eğitim , sağlık vs.vs 

E2 Vizesinde önemli olan maddeler sırası ile 

1) Sermaye olarak gösterilecek olan paranın belgeleri ile kaynağı

2) Şirket kuruluş evrakları

3) Şirketin Geleceği ile ilgili plan ve beklentiler

4) Şirket yönetimi ve gerekli olan donanımların sahipliği

5) Belirlenecek maaş vs bir kaç daha evrak diyebiliriz.

 

E2 başvurusu ile ilgili ekibimiz size güvenilir işi bilen profesyonel bir avukat aracılığı ile tüm süreçte yanınızda olarak hem iş konusunda hemde çeşitli iş fikirleri ile destek olmaya ve süreci tamamlamak için gerekli bilgi ve beceriyi saha da kullanarak vizenizi almayı kolaylaştırır.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bizi Arayın

Tıkla Ara