E2 Vi̇ze İle Ameri̇ka'da Food Truck Yatırımı
E2 Vize İle Amerika'da Food Truck Yatırımı
E2 Vize İle Amerika'da Food Truck Yatırımı

Son birkaç senede Amerika’da ‘street food – sokak yemeği’ akımının yaygınlaşması ile ‘Food Truck-yemek kamyonları’ sayısında bir patlama yaşandı. Taze ve kaliteli içeriklerden hazırlanmış basit lezzetleri uygun fiyat ile takipçileri ile buluşturan bu akım, dünyadaki ekonomik krize ve yüksek restoran fiyatlarına güzel bir cevap veriyor.

 

Amerika'da franchise veren markalar ,şartlar ve size uygunluk ? Gelin beraber planlayalım.

Şuan 50 Eyalette istediğiniz bir lokasyonda Food Truck işi yapabilir , ve aylık ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz. Amerika'ya geldikten sonra tüm işlemlerinizi bizzat uzman asistanlarımız ve avukatlarımız süreci yönetmekte olup en kısa sürede E2 yatırımcı vizenizi ( Amerika içinden başvurduğunuzdan ötürü 2 yıllık ) çıkartıp işe başlama sürecinizde yanınızda olarak size destek sağlıyoruz.

Sıfır Food Trucklarımız A dan Z ye full+full olup jenatöründen tutunda mutfak tezgahına kadar hepsi mevcut ayrıca 1 yılda tarafımızdan garantilidir.

Maliyet hesapları ile ilgili uzman ekibimiz ile iletişime geçtikten sonra detaylı bilgiler tarafınıza iletilecektir.

Ayrıca Türkiye içerisinden de vize almakta zorlanan Amerika'ya yatırım yapmak isteyipte vize alamayan yatırımcılarımız ile ilgili B1 TİCARİ VİZE ve ailesine de B2 turist vizesi konusunda detaylı evrak ve belgeleri sağlayarak vize almalarını kolaylaştırıyoruz. Bu hizmet ilgili detaylara diğer konu başlığından inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bizi Arayın

Tıkla Ara