Ameri̇ka Turi̇sti̇k Vi̇ze Başvurusu B1-B2
Amerika Turistik Vize Başvurusu B1-B2
Amerika Turistik Vize Başvurusu B1-B2

ABD vizesi almak artık Türkiye'de çok zorlaştı. 2023 istatistiklik rakamına göre % 92 red ve % 8 onay maalesef. 

Artık başvuru esnasında beyan edilen 

  • Turistik gezi amaçlı gidiyorum.
  • Eğitim Amaçlı gidiyorum.
  • Fuar amaçlı gidiyorum.
  • Aile yada akraba ziyareti gibi beyanlar tamamen görüşmeyi yapan konsolos yetkilisinin instiyatifine kalmış olup

Yapılan görüşmelerde ortalama %90 oranında şimdilik uygun değilsiniz şeklinde vizenizi onaylayamıyorum cevabı alarak konsolosluk binasından ayrılmak zorunda kalıyorsunuz. 

Ayrıca da vize için yatırmış olduğunuz tutarda maalesef yanmış oluyor.

 

Bizimle çalışmak istediğiniz Taktirde ;

Biz gerçek evraklar ile başvurunuzu sağlıyor ve gezinizin turistik değil yatırımcı amaçlı bir gezi olduğunu beyan ederek tarafımızdan sağlanan gerçek evraklar ile ( tarafınıza iletilecek ve görüşmeyi bu evraklar üzerinden sağlayarak ) mülakata girip vize almanızı kolaylaştırıyoruz. Hiç bir işlem % 100 garantili olmayıp fakat tarafımızdan yapılan bu başvurularda % 90 oranında başarı yakalıyoruz.

Alınacak B1 ticari ve aileniz için B2 vizesi için ücretlerimizin içinde Amerika'da şirket kurulumu , vize ücretleri , Amerika da karşılama ve yatırım yapılmak istenen Ticari işletmelerin ziyareti/bilgi ve planlaması dahildir.

Amerika'ya geldiğiniz zaman kesinlikle bizimle çalışmak zorunda değilsiniz. Biz size vize alımını kolaylaştıracak unsurları sağlamak ve vize alımınızı sağlayacak olan şartları yerine getiriyoruz.

Vize süreci ile ilgili detaylı bilgileri Hizmetler sayfamızda Vize Alım Süreçleri kısmında mevcut olup detaylar için bize iletişim bilgilerimizden de ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Hemen Bizi Arayın

Tıkla Ara